info@ernyka.com
021-86087956 , 021-86087964

خدمات

مزایای خدمات در ارنیکا

ضمانت و توافق نامه سطح خدمات

پشتیبانی 24 ساعته

گارانتی بازگشت وجه

مشاوره و آرامش خیال

 

سوالات متداول

 

بله. در تمام زمینه های ارائه شده از طریق کلیه راه های تمای می توانید با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید. مشاوره برای انتخاب سرویس مناسب مهمترین بخش است. آنالیز فعالیت و نیاز های شما و تطبیق آنها با خدمات ارنیکا بر عهده کارشناسان حاذق و متخصص بوده و می توانید اطمینان داشته باشید که سرویس مناسبی تهیه خواهید کرد..

بله امکان ارتقا برای کاربران در نظر گرفته شده است.این امتیاز در سرویس های میزبانی به صورت ارتقا میزان فضا و دسترسی خواهد بود. تبدیل فضای میزبانی اشتراکی به انواع سرورهای اختصاصی و اختصاصی مجازی نیز به عنوان ارتقا منظور شده و با پرداخت ما به التفاوت سرویس ها انجام می شود. بهینه سازی ها و تغییرات مورد نیاز در انواع طراحی و خدمات سئو بعد از امکان سنجی تعرفه گرفته و در صورت اعلام رضایت مستند مالک سرویس صورت می گیرد..

روند بازپرداخت سرمایه اولیه و هزینه های جانبی بسته به نوع پروژه، زمانبندی، ریسک و ابعاد آن در ابتدای همکاری تعیین می گردد. پرداخت کلی هزینه ها یا واگذاری درصدی ازسهام شرکت مانند زوایای مختلف پروژه از مفاد قرارداد بوده و با توافق طرفین تصویب می شود.

کلیه خدمات online و offline سئو و بهینه سازی وب سایت، صرفا برای طراحی های پیاده سازی شده در ارنیکا انجام می شود. طراحی سایت با انواع زبانهای برنامه نویسی و CMS ها ارائه شده و بدونه هیچ محدودیتی مطابق با آخرین استاندارد هی گوگل پیاده سازی خواهد شد.

سرور های اختصاصی مجازی و سرور های اختصاصی با دسترسی ریموت به سرور به صورت شبانه روزی مانیتور می شوند.نرم افزار های معتبر و لایسنس دار مانیتورینگ این امکان را به متخصصین شبکه در ارنیکا میدهد که تنظیمات روی کلیه پورتها انجام شده و به محض مشاهده کوچکترین نوسان و تغییر در وضعیت سرور اطلاع رسانی انجام شود. دسترسی به فضای بکاپ روی سرور های مجزا این امکان را به کاربران می دهد تا در صورت تمایل از اطلاعات خود نسخه ای روی سرور های دیگر با شرایط مشابه داشته باشند. خدمات Troubleshooting سرور ها نیز توسط مهندسین فنی در سرویس مدیریت سرور ارنیکا ارائه می شود.