.

اکسکوینو

با توجه به محبوبیت و بازار هیجان انگیز ارزهای دیجیتال شاهد رشد روز افزون علاقه مندان این رمزارزها در قالب خرید وفروش یا سرمایه گذاری هستیم. اما اعمال تحریمهای شدید علیه ایران مشکلاتی از جمله ریسک نگهداری دارایی ها را برای کاربران ایرانی در صرافی های خارجی و همچنین مشکلاتی در ساخت کیف پول در این پلتفرم‌ها را به دنبال داشته است. از سوی دیگر صرافی‌های خارجی بسیاری دسترسی کاربران ایرانی را به دارایی‌هایشان مسدود کرده اند.

با به بار نشستن ایده اکسکوینو در هلدینگ ارنیکا و با گذشت 3 سال از فعالیت آن؛ این پلتفرم ایرانی هم اکنون توانسته یکی از محصولات خود یعنی رمز ارز دیجیتال “اکسکوین” را در میان ارزهای شناخته شده ی دنیا عرضه کند. درطی مسیر پیشرفت اکسکوینو و به سبب تلاش های تیمی متشکل از متخصصان توانمند فناوری اطلاعات، امنیت، شبکه و محتوا؛ خدماتی چون : کیف پول ارز دیجیتال، بستری امن برای خرید و فروش رمز ارزها در کنار پشتیبانی آنلاین، احراز هویت آنلاین و ارایه سرویس پیامکی در فضای تحریمی کنونی امکان پذیر شده است و هم اکنون نیز با ارایه ارز دیجیتال اکسکوین موفقیت دیگری برای مجموعه ارنیکا رقم خورده است.

با عرضه ی این ارز در میان ارزهای دیجیتال های شناخته شده دنیا بر شبکه جهانی بلاکچین و ارزشگذاری هر اکسکوین معادل یک فرانک سوئیس؛ انجام معاملات در بازارهای پولی بین المللی برای کاربران ایرانی امکان پذیرشده است. مزیت این ارز داخلی نیز که یکی از اولین ارزهای ارایه شده توسط بخش خصوصی است. بیشترین تنوع تعداد کیف پول رمز ارز قابل استفاده، نرخ پایین کارمزد برای معاملات، سرعت بالای تراکنش ها و تضمین نقد شوندگی ارز است.

کاربران با سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز ایرانی می توانند از مزایایی دیگری چون 1-دریافت خدمات معامله گری حرفه ای 2- خرید و فروش از طریق صرافی غیرمتمرکز آنلاین بهره مند شوند.

امید است تا با حضور این ارز دیجیتال در کسب و کارهای مختلف شاهد هوشمندی هرچه بیشتر صنعت فناوری اطلاعات کشور باشیم.

  • ایجاد بستری امن جهت انجام معاملات در حوزه رمز ارزها

  • افزایش آگاهی و شناخت بیشتر کاربران جهت فعالیت با ارائه مطالب آموزشی و تحلیلی

  • نرخ پایین کارمزد برای معاملات و سرعت بالای تراکنش

راه های ارتباط با اکسکوینو

28111400

admin@excoino.net