.

اکسکوینو

اکسکوینو

پلتفرم اکسکوینو به عنوان اولین ارائه دهنده کیف پول رمز ارز در ایران و بیشترین تعداد کیف پول از حیث تنوع شبکه بلاکچین در سال 96 تحت حمایت هلدینگ کاوشگران ارتباط نوین یکتا شروع به فعالیت کرد.
با پیگیری هدف مجموعه مبنی بر ایجاد زیرساخت ایمن و راحتی کاربران در استفاده، توانسته‌ایم در مدت زمانی کوتاه نظر کاربران این حوزه را به خود جلب کنیم و در حال حاضر با پوشش 23 ارز متفاوت نیاز بیش از 50 هزار کاربر خود را تامین کنیم و موفق به پردازش بیش از 220 هزار تراکنش برای این عزیزان شویم.

وبسایت خدمات ارزهای دیجیتال اکسکوینو با بهره‌گیری از یک تیم حرفه‌ای و مجرب، بستری امن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال فراهم کرده است. با توجه به افزایش تمایل افراد جامعه و سرمایه گذاران به یک نظام مالی جهانی و یکپارچه، تیم اکسکوینو با افتخار از سال 96 تا کنون و در طول فعالیت بی‌نظیر خود، موفق شده است کاربران چند هزار نفری این وب سایت را در فضایی دوستانه، حرفه‌ای و قابل اعتماد در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند خرید و فروش بیت کوین ، اتریوم ، ریپل ، لایت کوین ، بیت کوین کش و …. همراهی کند. طبق بررسی‌های انجام شده، ایرانیان در رده ششم علاقمندان به ارز دیجیتال در سطح کشورهای جهان قرار دارند و با توجه به مشکلات مربوط به صرافی‌های خارجی، تیم اکسکوینو ، رضایت کاربران ایرانی را در انجام تراکنش‌های مربوط به رمز ارزها جلب کرده است.

  • ایجاد بستری امن جهت انجام معاملات در حوزه رمز ارزها

  • افزایش آگاهی و شناخت بیشتر کاربران جهت فعالیت با ارائه مطالب آموزشی و تحلیلی

  • نرخ پایین کارمزد برای معاملات و سرعت بالای تراکنش

راه های ارتباط با اکسکوینو

28111400

admin@excoino.net