هوش سامان

گروه هوش مصنوعی هوش‌سامانهوش سامانه

گروه هوش‌سامان، در راستای بهره‌مند ساختن کسب‌وکارها از دانش هوش مصنوعی و تسهیل و تعمیم استفاده از آن، قدم در عرصه انفورماتیک نهاده است. با توجه به روند رو به رشد و اجتناب‌ناپذیر نفوذ فناوری‌های نوین در عرصه‌های مختلف کار و زندگی، امروزه جوامع انسانی جهت پیشرفت هرچه بیشتر علاقه‌مند به ادغام این دانش با کسب‌وکار خود هستند.

دانش هوش مصنوعی و فناوری‌های شکل گرفته بر مبنای آن از اثرگذار ترین زمینه‌ها در راستای تقویت و هوشمند‌سازی کسب‌وکارها و ارتقای سطح کیفی زندگی روزمره انسان‌ها است.

بر این اساس، گروه هوش‌سامان با استفاده از دانش پردازش تصویر، متن و صدا، یادگیری ماشین، بینایی ماشین، یادگیری عمیق و شبکه‌های عصبی محصولاتی متفاوت، باکیفیت و قابل‌اطمینان تولید کرده است. این محصولات برای تولیدکنندگان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای داخلی و خارجی در زمینه‌های مختلف از جمله امنیت، آموزش، بهداشت و سلامت، سرمایه‌گذاری و تجارت، حمل و نقل، اقتصاد، علوم کامپیوتر و رباتیک این امکان را فراهم می‌کند تا به سادگی و بدون پرداخت هزینه‌های سنگین پیاده‌سازی، نرم‌افزارهایی قوی و هوشمند تولید کنند.

محصولات هوش‌سامان در زمینه تشخیص چهره، تشخیص محتوای جعلی، پلاک‌خوان خودرو و بازخوانی اسناد تولید شده است تا بدین وسیله کسب‌وکارها را هوشمند و به دور از هر گونه خطای انسانی سازد. متخصصین هوش‌سامان همواره با تلاش پیوسته، مسئولیت‌پذیری بالا و پشتیبانی قوی برای ممکن ساختن غیرممکن‌ها در کنار شما هستند.

راه های ارتباط با هوش سامان

۰۲۱-۲۲۲۰۹۸۱۱

info@hooshsaman.com